O nas
Produkty
Nowości
Kontakt
Firma Sharman Sp. z o.o. zajmuje się opracowywaniem oraz produkcją kompozycji przyprawowych i preparatów funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego. Klienci stosując nasze produkty korzystają z naszego doradztwa technologicznego. Sharman Sp. z o.o. jest prywatnym przedsiębiorstwem . Korzystamy z bogatych tradycji i doświadczeń polskiego przemysłu mięsnego. Ściśle współpracujemy z placówkami naukowymi. Pozwala to oferować naszym klientom produkty, które są zawsze zgodne z aktualnymi trendami technologicznymi w przemyśle spożywczym. Nabyte doświadczenie oraz inwestycje poczynione w ostatnich latach stawiają nas w gronie najnowocześniejszych firm w tej branży.Produkujemy szeroką gamę kompozycji przyprawowych i preparatów funkcjonalnych charakterystycznych dla polskiego rynku mięs i wędlin. Tworzone przez nas środki przyczyniają się do:
  • Podniesienia jakości produktów;
  • Ułatwienia procesów technologicznych;
  • Zwiększenia trwałości;
  • Obniżenia kosztów produkcji;
  • Zapewnienia powtarzalności wyrobów gotowych;Cechy oganoleptyczne i funkcjonalne kształtujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Nad prawidłowością oraz opracowywaniem nowych rozwiązań czuwają wykwalifikowani technolodzy. Naszym celem jest osiągniecie na rynku pozycji znaczącego producenta w swoim sektorze.
[Rozmiar: 50083 bajtów]
W Sharman Sp. z o.o. pracujemy zgodnie z zasadami Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmującego System zarządzania jakością zgodny z EN ISO 9001:2008 i system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z wymaganiami EN ISO 22 000:2005. Spełniając wymagania norm, firma uzyskała certyfikaty TÜV NORD Polska Sp. z o.o. (recertyfikacja – styczeń 2010r.) . W styczniu 2005 roku otworzyliśmy nową część zakładu, w której mieści się: część produkcyjna i magazynowana oraz laboratoria badawczo-rozwojowe wykończone i wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami UE oraz pod kątem wymagań HACCP
W nowo otwartej części znajduje się również część produkcyjna w skali półtechnicznej, w której sprawdzamy i testujemy nasze wyroby w warunkach jakie panują w zakładach produkcji mięsnej i masarniach. Oddanie tej części nowej inwestycji pozwoliło nam w opracowaniu nowych produktów, receptur, rozwiązywanie problemów, wdrażanie nowatorskich pomysłów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań do czego przywiązujemy ogromną wagę.

Nowoczesna linia produkcyjna, wykwalifikowana kadra i starannie dobrane surowce pozwolą nam zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów a laboratoria będą czuwać nad zachowaniem najwyższej jakości naszych wyrobów.